Base

Name

Klinika

Last Name

Stonava

Nickname

stonavaklinika

About You

Klinika Stonava 1071 – jedna z najlepszych klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zapewnia nam współpracowanie z rzetelnymi klinikami i partnerami. Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie zaopatrzyć klinikę w najwyższej jakości sprzęt oraz zapewniamy pacjentkom bardzo wysokie standardy pobytu. Stawiamy nacisk na precyzję zabiegu i profesjonalizm przeprowadzanych usług. Każdy z zabiegów jest przeprowadzany przez niezwykle doświadczony personel, z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu, wszystko po to, by zdrowiu pacjentki nic nie zaszkodziło. Dbamy o każdą z pacjentek, od kontaktu po sam zabieg usunięcia ciąży i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy transport, a co najważniejsze utrzymujemy najwyższy z możliwych komfort pobytu w Czeskiej klinice.

 

Klinika w Stonavie – oferujemy anonimowość, jak i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Kadra kliniki składa się z profesjonalnego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Jesteśmy w stanie zadbać o każdą z pacjentek, która odwiedza naszą klinikę w Stonavie. Zatrudnieni lekarze z bogatym doświadczeniem pozwalają na wykonywanie usług na możliwie najwyższym poziomie. Jako renomowana klinika zapewniamy bezpieczeństwo i komfort każdej pacjentce w klinice Stonava. W większości sytuacji nie wymagamy badań, dokumentów, czy testów – wszystko, co potrzebne wykonamy w klinice.

 

Wykonanie terminacji ciąży na terenach Czech jest całkowicie legalne (oczywiście, z zachowaniem określonego czasu trwania ciąży – aborcja możliwa do dwunastego tygodnia.). Coraz częściej Polki wybierają się na aborcję w bliskich państwach jak Słowacja, czy Czechy. Kobieta ciężarna nie ponosi odpowiedzialności karnej za usunięcie ciąży. Kładziemy nacisk na wysoki komfort pobytu i anonimowość pacjentek. Nikt nie musi podawać powodów oraz informacji dotyczących przyjazdu do kliniki. Co ważne, Polskie prawo nie przewiduje ukarania osób, które przeprowadziły aborcję w państwie, gdzie jest to legalne.